Více než video uvádí autorskou animaci pro Impact Hub MashUp

První Impact Hub MashUp proběhl v únoru roku 2010. Byla to jedna z prvních akcí po otevření Impact Hub Praha a lákala na speciální formát krátkých a úderných prezentací. Ten se chytl natolik, že se jen v Praze dočkal bezmála 50 opakování. Většinu vystoupení máme zaznamenáno díky Slideslive i online – mezi nimi třeba dnes už známé firmy jako jsou Zonky, Liftago, Revolt, Rekola nebo Czechitas ad. A co je nejlepší? Slavíme vystoupení už 1000. projektu a díky České Spořitelně jsme si nadělili unikátní video. Jak vznikalo, prozradí Šimon Vodrážka, CEO Více než video.

 

Šimone, jak vznikla tahle naše spolupráce?
Jako agentura Story TLRS  jsme stáli za vznikem K10 Coworkingu, který se loni sloučil s Impact Hubem a ten ho teď provozuje. My se tak nyní můžeme soustředit na marketing a videa a jsme rádi, že můžeme pokračovat ve spolupráci s Impact Hubem alespoň tímto způsobem.

Jak vy sami vnímáte Impact Hub MashUp? Co se nejvíce otisklo do videa?
Vnímáme ho jako super platformu pro zviditelnění projektu. Do videa se otiskl “mashupí” a důraz na rychlost předávaných informací. Video je záměrně animované, protože se snažíme grafikou odkomunikovat v číslech vše, co se stihlo na Impact Hub MashUpu za 9 let odehrát.

Kolik hodin čisté práce zabere příprava a tvorba takového videa?
U takovéhleho videa je to zhruba 10 dní čisté práce, která je ovšem rozložená do zhruba měsíce, zejména kvůli schvalování jednotlivých částí a feedbacku od klienta. Jde o práci 4 lidí – projekťáka, ilustrátora, motion grafika a mojí práci na nabídce.

Letos jste rozjeli produkci Více než video a webové stránky jsou záměrně plné klišé: například potvrzujete, že „do toho dáváte srdíčko“. Jak se vám tahle komunikace osvědčila?
Komunikace vyvolala spoustu reakcí hned při spuštění produkce. A to samozřejmě jak pozitivních, tak i trochu hejtu :). Ale o produkci se mluví, zakázky přibývají, a to nás těší.

Když pominu vaši vlastní videoprezentaci, kterou vaši práci by lidé rozhodně měli vidět?
Minulý týden jsme spustili videa pro lepidlo Herkules. Jde o sérii pěti animovaných spotů které můžete vidět během září na TV Nova nebo na online na Youtube zadavatele.

Pustíš ven nějakou zábavnou historku z natáčení?
Historek je spousta a koho bude zajímat nějaká konkrétní, ať mi napíše na [email protected] a já se rád podělím :).

 

Impact Hub MashUp slaví, brzy jej navíc čeká výroční 50. edice, sledujte události na Facebooku. 

Zpět na všechny příběhy