Kousek Hubu pro každého aneb Vstupujeme na burzu

Jak se blíží datum 26. června, tím více jsme natěšení. Proč je pro nás zrovna tento den tak významný? Po více než půlročních intenzivních přípravách jsme se rozhodli vstoupit na pražskou burzu cenných papírů, kde nabídneme téměř 25 % akcií našeho Impact Hubu k prodeji investorům. Těšíme se, protože díky tomu dokážeme naše ideály i vize posouvat kupředu ještě větší rychlostí.

Věříme, že vás tento úspěch nadchne stejně jako nás. Díky prodeji akcií novým investorům posílíme naši pozici na trhu, stejně jako se nám otevřou další možností k růstu i expanzi, a to bude znamenat ještě větší jízdu než dosud. Možná si teď pokládáte otázku „A můžu si tedy kousek Hubu koupit i já?“. Odpovídáme ano, ale je potřeba dodržet pravidla a postupy, bez kterých to na pražské burze zkrátka nejde.  

A jak to tedy jde?

Nabídka akcií naší mateřské společnosti Hub Ventures bude probíhat na novém trhu Start pražské burzy a objednávky bude možné provádět skrze banky a členy burzy, tedy obchodníky s cennými papíry. Nabídneme 26 až 66 tisíc kusů akcií při cenovém rozpětí 960 až 1 363 korun za akcii s jasně stanovenou minimální investicí 192 000 korun. Pokud vám nabídka akcií i v tento okamžik přijde dostatečně zajímavá a skutečně byste chtěli mít svůj vlastní kousek Hubu, napište email Františkovi Bostlovi ze společnosti STARTEEPO on už vám řekne co a jak. 🙂  Novinky pro zájemce zároveň najdete na této události.  

 

Děkujeme

Za to, kde jsme dnes, vděčíme vám všem. Jste to vy, kdo utváří atmosféru v našich Hubech. Vy přinášíte do Hubů inspiraci druhým i zajímavé projekty a společně tak budujeme prostředí, kde může české podnikání vzkvétat. Jsme vděční, že jsme od roku 2010 mohli otevřít už tři Impact Huby – v Praze, Brně a Ostravě. Brněnský se navíc stal celosvětově druhým největším. Touto cestou bychom vám proto chtěli zároveň poděkovat za přízeň i za to, že jste na této cestě s námi.
Takže DĚKUJEME! Držte nám palce.

Zpět na všechny příběhy